Novinky

04.10.2020 Volňásek - píšeme úkoly, doučujeme, relaxujeme, hrajeme si.

Milí, pracující a vytížení rodiče! Letos máme kapacitu na to, psát s vašimi dětmi úkoly a doučovat. Tak jestli vám to přijde jako fajn pomoc, vězte, je to v rámci klubíku Volňásek, za 50Kč na rok. Je to samozřejmě dotovaný projekt, takže od vás budeme potřebovat potvrzení o tom, že jste zaměstnaní ( Operační program Zaměstnanost) Každopádně jsme se zapojili proto, že nám přijde smysluplné vám trochu ulevit... A nás to baví :-)

02.10.2020 Kroužky - AKTUÁLNĚ

Vážení a milí, do poslední chvíle nebylo úplně jasné, za jakých podmínek můžeme fungovat. Pokud není nařízeno KHS uzavření na základě semaforu, většina kroužků by měla fungovat bez omezení a za podmínek dodržování hygienických opatření. O kroužcích, které otevřít zatím nemůžeme, vás budeme informovat emailem. Do většiny kroužků se můžete stále hlásit. Chápeme vaše obavy, jak to s volnočasovými aktivitami bude dál. Pokud bude činnost kroužku z jakéhokoliv důvodu pozastavena, budeme vracet poměrnou část poplatku. Pokud se kroužek neotevře vůbec, vrátíme úplatu celou. Peníze se nevrací pouze v případě, pokud kroužek je otevřen, není nařízeno vládou DDM uzavřít, avšak účastník zájmového vzdělávání do kroužku nedochází. Prosím, sledujte náš web, facebook a své emailové schránky, aby vám neunikly aktuální informace. Děkujeme vám za přízeň a trpělivost a těšíme se na vás. Tým Stonožky ♥

01.10.2020 Zahájení činnosti

Vážení rodiče, v pondělí 5.10. bychom měli zahájit svoji pravidelnou činnost. Zatím se snažíme zorientovat v informacích, jak bychom měli za současného stavu fungovat. Prosíme o pochopení a trpělivost, sledujte stránky a svoje emaily. Děkujeme.

Volňásek - klub s odvodem / pátek

Volnočasový klub bude dětem k dispozici denně od 13 do 17 hodin bez ohledu na to, zda v tento den navštíví nějaký kroužek či nikoliv. Zároveň nabízíme odvod z mateřských a základních škol (odchod kolem 12.30).
Náplň klubu: dle zájmu dětí - deskové a jiné hry, pobyt venku, psaní úkolů a doučování.
Do klubu mohou děti přicházet během odpoledne, mohou se do něho po kroužku vracet.
Všechny potřebné informace k pobytu dětí v klubu a odvodech, si sdělíme na konci září, kdy vás budeme kontaktovat.
Klub je dotovaný, proto přednost účasti v klubu mají děti zaměstnaných rodičů.
O děti v klubu se bude starat Martina Grafková a Soňa Šounová.

Kód 100914
Název Volňásek - klub s odvodem / pátek
Místo konání DDM
Hlavní vedoucí Martina Grafková
Věková skupina 4-9 let
Cena rok 50,- Kč
Datum zahájení 02.10.2020
Datum ukončení 31.05.2021
Dny konání PÁ 13:00-17:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno