Novinky

20.09.2019 Odvody dětí z MŠ a ZŠ

Pozor! Letos nabízíme odvod dětí nejen ze sídliště, ale i z města. Děti budou odvedeny přímo na kroužek nebo na ten svůj můžou počkat v klubu a zase se do něj vrátit. Klub bude v provozu od 13 do 16 hodin. Pracovnice klubu si bude s dětmi hrát venku či v klubovně. V případě hezkého počasí budeme preferovat první možnost. Své děti můžete přihlásit přes web nebo přímo v DDM. Služba je pro děti pracujících rodičů zcela zdarma (dotační program Prorodinná opatření)

15.09.2019 Faktury a potvrzení pro pojišťovnu

Vážení rodiče, pokud je vaše dítě u VZP a budete čerpat od pojišťovny příspěvek na pohybové kroužky, zažádejte si u nás o fakturu, vystavíme Vám ji. Pokud jste již kroužek platili, vystavíme vám potvrzení o zaplacení. Nejlépe, když si napíšete na novakoiv@gmail.com nebo m.vcelak@seznam.cz

ARTÍK

Artík je určen všem kreativním dětem, které potřebují a chtějí se umělecky vyjádřit. Výstupem není umělecké dílo, ale prožitek z tvorby. Budeme pracovat na různých projektech (Land-artech), tvořit instalace. Každý si vybírá techniku, kterou chce zadání zpracovat. V našem městě je mnoho zajímavých a tvůrčích osobností. Jsou samozřejmě i mezi dětmi. Pokud máte touhu svobodně tvořit, neměli byste tady chybět.

Kód 190105
Název ARTÍK
Místo konání DDM
Hlavní vedoucí Martina Grafková
Věková skupina 7-15 let
Cena rok 1000,- Kč
Datum zahájení 30.09.2019
Datum ukončení 30.06.2020
Dny konání PO 14:00-16:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno