Novinky

15.11.2021 Příjem věcí do bazárku

Věci na podzimní bazárek můžete nosit až v pátek ráno. Nenoste je dřív, nemáme je kde skladovat. Díky za pochopení.

09.11.2021 Vracení peněz za neotevřené kroužky

Vážení rodiče, peníze za neotevřené kroužky budeme vracet do poloviny listopadu. Zároveň jednáme o tom, že například Fotografování a Ateliér textilní tvorby budeme nabízet formou občasných workshopů. Tak nás sledujte :-)

02.10.2021 Klub instruktorů

Zpráva pro všechny mladé nadšence, kteří chtějí pracovat jako instruktoři na táborech, vedoucí kroužků nebo pomáhat na akcích. Scházet se budeme jednou za měsíc, v plánu jsou zajímavé akce. Přihlásit se můžete tady na našich stránkách (kroužky - Klub instruktorů)

Jakub Sucharda - dvojnásobný mistr ČR!

16.11.2021  

Mistrovství České republiky automodelářů žáků a juniorů - pořadatel Svaz modelářů České republiky, konalo se 12. až 14.11,2021 na autodráze v Českých Budějovicích ( je umístěna v DDM)
To, že Kuba pojede se rozhodlo těsně před závodem, vše se povedlo díky přístupu rodičů Kuby a podpoře Františka Holého - to je dealer a výrobce modelářského materiálu, který připravil materiál a byl poradcem.
Kuba jel 3 kategorie v kategorii mladších žáků :
ŽPR 32 ( polomakety cestovních vozů v měřítku 1/32) - 1. misto - mistr České republiky v kategorii mladších žáků
ŽPR 24 ( polomakety cestovních vozů v měřítku 1/24) - 3. misto v kategorii mladších žáků
ES-ŽG12 ( polomakety sportovních prototypů v měřítku 1/24) - 1. misto - mistr České republiky v kategorii mladších žáků
Původně jsme všichni počítali, že pojede, aby získal zkušenost na velkém závodě. S výsledky a vůbec takto úžasnými nikdo nepočítal.